Geriausi produktai kiekvienam plaukų tipuiKai kurie vyrai nori praleisti 20 sekundžių per savaitę, prižiūrėdami savo plaukus. Kiti yra išbandę visas pomadas, želę, plaukų pastą ir viską kas skirta šukuosenoms, kad plaukai būtų paklusnūs pagal kiekvieno norą.

Kiekvieno vyro poreikiai yra skirtingi, todėl reikia surasti tinkamiausią priemonę savo plaukams. Jei stebitės, kad plaukai pradėjo greičiau riebaluotis ar atsirado pleiskanų, kuriomis anksčiau nesiskundėte. Dėl to gali būti kalta būtent netinkamai pasirinkta priemonė, net jei naudojate tik šampūną.

Todėl pirmiausia išsiaiškinkite, ko jūsų plaukams trūksta. Norite atsikratyti pleiskanų, suteikti plaukams purumo, o gal paskatinti jų augimą? Naudokite tik jums tinkamą šampūną.

Stebitės, kad staiga plaukai pradėjo greičiau riebaluotis ar atsirado pleiskanų, kuriomis anksčiau nesiskundėte? Dėl to gali būti kalta būtent netinkamai pasirinkta priemonė, net jei naudojate tik šampūną.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/729335/vyru-plauku-prieziura-dazniausios-klaidos-ir-ju-sprendimai
Stebitės, kad staiga plaukai pradėjo greičiau riebaluotis ar atsirado pleiskanų, kuriomis anksčiau nesiskundėte? Dėl to gali būti kalta būtent netinkamai pasirinkta priemonė, net jei naudojate tik šampūną.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/729335/vyru-plauku-prieziura-dazniausios-klaidos-ir-ju-sprendimai
Egoisto barberiai Audrius ir Arnas siūlo išbandyti profesionalias, aukštos kokybes priemones pagal jūsų plaukų tipą:

 • Kasdienis drėkinantis šampūnas:

  Ypatingai drėkinantis šampūnas švelniai valo ir drėkina galvos odą bei plaukus. Tinka kasdieniam naudojimui, padeda palaikyti sveiką galvos odos balansą.


 • Kondicionierius minkštiems ir lengvai valdomiems plaukams:


  Minkštiems ir lengvai valdomiems plaukams. Šis klasikinis stimuliuojantis valomasis kondicionierius drėkina ir maitina plaukus, suteikdamas jiems svorio ir užtikrindamas tolygų kritimą. Vitaminas B5 suteikia plaukams minkštumo, o rozmarinas ir mentolis atgaivina galvos odą. Šis kondicionierius puikiai tinka vyriškų plaukų priežiūrai, greitai ir giliai įsiskverbia užtikrindamas puikią plaukų būklę ir apsaugodamas nuo išsausėjimo galvos odą.

 • Šaldantis šampūnas:

  Kasdieniam naudojimui skirtas šampūnas. Sudėtyje esantis mentolis suteiks šviežumo ir lengvumo pojūtį jūsų plaukams, kad kiekviena dienos akimirka būtų maloni. Atstatomasis poveikis akimirksniu suteiks plaukams minkštumo, natūralaus blizgesio.

 • Maitinantis ir suteikiantis blizgesio šampūnas:


  Šampūnas su argano, simodsijų aliejais plaukus maitina, drėkina, suteikia sveiko blizgesio. Valantys komponentai valo galvos odą, normalizuoja riebalų išsiskyrimą. Šviežio ir gaivaus aromato Aber-Lime linija praturtinta citrusinių vaisių eteriniais aliejais ir kedro medžio natomis.  Tinka kasdieniniam naudojimui.


 • Pomada formuoti šukuosenai:

  Stiprią fiksaciją ir žvilgesį plaukams suteikianti pomada, pagaminta vandens pagrindu, lengvai nuplaunama.
  Naudojant šią pomadą, įvairaus tankumo ir tipo plaukų šukuosenos atrodo tobulai. Nuostabiai tinka klasikinėms, modernioms, iškilioms šukuosenoms formuoti.

 • Matinė modeliavimo pasta:

  Minkšta ir švelni matinė plaukų pasta Jūsų plaukams suteiks apimties ir struktūrą, tačiau plaukai išlaikys natūralų įvaizdį. Plaukai vėl atrodys stiprūs, sveiki ir natūraliai žvilgantys. Ši pasta tinka visų tipų plaukams ir yra pati universaliausia plaukų formavimo priemonė, kuri privalo būti kiekvieno vyro kosmetikos lentynoje.


 • Klasikinis paslaugų komplektas:

  Geriausia dovana vyrui - Klasikinis plaukų kirpimas + Šukavimas, barzdos modeliavimas kirpimo mašinėle ir peiliukais + karštų ir šaltų rankšluosčių procedūra. Kaklo sutvarkymas.