Kaip žinoti ar tau to reikia?

Rankų, pėdų ir nagų tvarkymas

Vyrams kartais tenka atlikti purvinus darbus, todėl rankos ir nagai tampa netvarkingi. Klausimas yra tik vienas: 
ar tu manai, kad žmonės susitikimuose ar pasimatymuose nežiūri į tavo rankas? Jie sprendžia apie tave pagal tai, kaip pateiki save, įskaitant ir tavo nagus.

Kaip sužinoti, ar tau to reikia?

Jei tavo nagai su atsilupusiomis odelėmis, nagai atrodo netvarkingi arba yra tokie ilgi, kad rengiantis megztinį nagas užsikabina ir išpeša siūlą, tai tau būtinai laikas rankų ir nagų tvarkymui.
Jei tavo pėdos atrodo taip prastai, kad net nenori, kad jas kas nors pamatytų, nes tavo nagai tokie ilgi ir stori, kad galima juos pastebėti per kojines - tau laikas higieniniam pėdų ir nagų tvarkymui!


Apsilankius salone, profesionalus meistras paruošia vonelę ir atlieka reikalingas procedūras. Štai kaip viskas vyksta: 
įpilamas šiltas vanduo, įberiama minkštinančių priemonių, įlašinami keli lašai eterinių aliejų bei įberiama jūros druskos. Kojos yra pamerkiamos į paruoštą vonelę 10 minučių.

Kojos dezinfekuojamos specialiai skirta kojų dezinfekavimo priemone. Atliekamas nago formos suteikimas. Patrumpinami kojų nagai. Nukirpto nago kampučiai nugludinami dilde neužapvalinant kraštų, nes suapvalinti kampučiai gali skausmingai įaugti.

Dedamas minkštiklis kietos odos ir nuospaudų pašalinimui ir palaikoma iki tol, kol išminkštėja suragėjęs odos sluoksnis, po to nušlifuojamas su šiurkštesne dilde. Dedamas šveičiamasis kremas, įmasažuojamas iki čiurnos kauliukų ir kojos dar kartą yra merkiamos į vonelę, kur laikomos 5-7 minutes.

Iš vonelės ištraukiamos pėdos viena po kitos. Pėdos yra nusausinamos, nuvalomi šveičiamojo kremo likučiai. Atmirkusios nago odelės yra nukarpomos žnyplutėmis. Pašalinus odelę nagas ir visa pėda yra patepama drėkinamuoju kremu su aliejumi.
 
Paskutinis žingsnis - kremo įtrynimas. Tepamas maitinamasis-drėkinamasis kremas iki kauliukų ir švelniai masažuojant įtrinamas, kad oda atsigautų ir nebetrūkinėtų.
Po šios higieninės procedūros tavęs nebevargins nuospaudos, šiurkšti pėdų oda ar įaugę nagai. Būsi ne tik susitvarkęs, bet ir jausiesi pailsėjęs.


Taip pat registruotis šioms ir kitoms paslaugoms gali paskambinęs:
Highlights info row image
(8-638) 16620