Patarimas, kaip užsiauginti barzdą

Jei galvojate, jog laikas užsiauginti barzdą, kad paslėptumėt savo berniukišką veidą ir atrodytumėt vyresnis, ar tiesiog norite pakeisti stilių, Egoisto barberis Audrius ir Arnas jums turi keletą patarimų, kaip tai padaryti tinkamai.

1. Turėkite kantrybės
"Daugumai vyrų prireikia apie mėnesio, kad užaugtų pilna barzda" - Sako Audrius. Pasistenkite netvarkyti jos pirmosiomis dienomis, iki kol pamatysite, kokia jūsų barzda užaugo ir kaip ją galite suformuoti.

2. Niežėjimas
"Auginant naujus barzdos plaukus, jausmas gali būti lyg kaktusas durtų jūsų odą. Tačiau po savaitės šis nemalonus pojūtis šiek tiek aprimsta" - sako Arnas. Taigi, pasistenk pirmąsias savaites išlikti kantrus. Išbandyk vieną iš šių produktų, kad nuramintum odą ir suminkštintum augančius barzdos plaukus. Ypač tinka barzdos balzamai.

3. Prižiūrėkite
Tai yra plaukai, todėl barzdą jums reikia prižiūrėti taip pat kaip ir galvos plaukus. Naudokite švelnų, lengvai raminantį šampūną barzdai 2-3 kartus per savaitę.

4. Minkštinkite
Plaukai, kurie yra elastingi išsilygina, tampa lengviau šukuojami, ir atrodo patraukliau. Barzdos aliejus suteikia šiek tiek spindesio ir drėkina plaukus bei odą.

5. Veido forma
Apvalus veidas? Šiek tiek ilgesnė ir ryškesnes formas turinti barzda, padės jums pabrėžti jūsų žandikaulio linijas. Norite atrodyti patraukliai ir pasitikintys savimi - užsukite į Egoisto Barber Shop.