Įkūrėme norintiems siekti barzdaskučio/barberio amato. Lietuvoje tai nėra naujiena, tai perspektyvus, reikalaujantis kruopštumo amatas . Mūsų tikslas - suteikti visas reikalingas žinias ir perduoti sukauptą patirtį. Mokymų metu pirmajam pagrindinių barzdaskučio įrankių krepšeliui 35% nuolaidą suteiks mūsų rėmėjai CASCADA, o darbo priemonėmis pasirūpins mūsų projekto draugai STMNT(grooming goods).

 

Įstojus į EGOISTO Barber College kiekvienas studentas gaus teorinių žinių ir labai daug praktikos su gyvais modeliais. Baigęs mūsų programą naujasis barberis bus visiškai pasirengęs pradėti savo karjerą. Kadangi grupę sudarys tik 4 studentai, visi jie gaus išskirtinio dėmesio ir žinių.

  

Barber College pirmosios paskaitos truks dvi dienas iš eilės, jų metu bus dėstoma teorija, barberio amato filosofija ir svarbiausi aspektai dirbant su klientais. Likusios paskaitos - praktika. Vyks sekmadieniais nuo 10:00 iki 20:00 valandos. Visą kursą sudarys 150 valandų, apytiksliai 15 savaičių (20 val. teorija ir 130 val. praktika). Po studijų žinios bus patikrintos egzaminu ir suteikiamas diplomas.

  

Pirmosiomis studijų dienomis visą dėmesį skirsime teorijai, pažinimui su barberyste, iš kur kilęs šis amatas, jo istorija, ankstyvieji darbai, specifika. Susipažinsime su įrankiais, jų paskirtimi,mokysimės teisingai su jais elgtis. Išmoksime pagrindinių technikų su mažomis paslaptimis, kad darbas būtų lengvesnis.                                                                                                                                                                                                     

Praktikos metu išmoksite klasikinių kirpimų ir jų pritaikymą šiems laikams, atsižvelgiant į kliento norus ir galvos formą. Mokysimės barzdų modeliavimo mašinėle ir senuoju būdu - vienaašmeniu skustuvu. Išmoksite atlikti visų mėgstamą procedūrą - Karališką barzdos skutimą, panaudojant šiltus/šaltus rankšluosčius, garus,  gyvaplaukių naikinimą ugnimi ir vašku.

 

52837038_2135443459866962_8824339785163210752_n.jpg       Arnas-Audrius.jpg

 

Jau penkti metai, kaip esame pirmieji barzdaskučiai Panevežyje. Ilgai netrukę pradėjome mokyti darbuotojus savo besivystančiam kolektyvui. Bekaupdami patirtį ir žinias lygiagrečiai jomis dalinamės su savo studentais. Ko pasekoje galime didžiuotis savo mokiniais, kurie sėkmingai įkūrė savo Barbershop‘ą.
Mūsų patirtis ir žinios yra sukauptos į Lietuvą atvykusių užsienio profesionalų, kurie išmokė senojo amato bei jo  subtilybių.

 

Toliau kaupdami savo įgūdžius bei žinias, sėkmingai jungiame klasiką su šiuolaikinėmis tendencijomis. Sparčiai besivystančiai kirpimų industrijai, nuo jų neatsiliekame ir mes. Taip pat pradėjome keistis sukauptomis žiniomis su meistrais iš Baltarusijos.

                                                                                                                                                             

Praėjus penkiems metams ir sukaupus didelį žinių ir įgūdžių bagažą, nusprendėme dalintis ne tik su savo kolektyvu, bet ir su žmonėmis norinčiais išmokti šio amato. Dėl to, su savo partneriais STMNT ( grooming goods ) įkūrėme „Egoisto Barber College”. Pirmųjų studijų startas bus 16.04.2022
 

FOTONR4.jpg   FOTONR3.jpg   FOTONR5.png 

 

STUDIJŲ METU ĮGYSITE ŠIŲ ŽINIŲ:

- Saugos ir higienos

- Produktų naudojimo(STMNT grooming goods)

- Darbo su žirklėmis

- Darbo su kirpimo mašinėle

- Klasikinio kirpimo

- Modernaus kirpimo

- Švaraus skutimo

- Karališko skutimo

 -Barzdos modeliavimo

 -Fade(šešėliavimo)

- Vyriškų plaukų koloristikos

  

Net jei niekada rankose nelaikei žirklių ir skustuvo, bet visada svajojai apie barberio karjerą, šios studijos yra būtent Tau! Tai ne tik didelis žinių bagažas, bet ir smagiai praleistas laikas su savo darbą išmanančiais dėstytojais, siekiančiais aiškiai ir lengvai išdėstyti visą kursą. Studijų kaina - 2200Eur + 380Eur visi reikiami įrankiai Jūsų studijom, kurie lieka Jums. Studijų pradžia  2022.04.16, tad nieko nelauk ir kreipkis el.paštu info@egoisto.lt, FB žinute ar telefonu +37063816620. Atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

  

    

stmnt.jpg