• −10%
  • Nauja prekė

ARGANO ALIEJUS:  Tai veiksminga medžiaga atstatanti ir maitinanti gyvybingumą praradusius ir sausus plaukus. Idealiai tinka nusilpusiems plaukams, sustiprina juos ir atstato prarastą blizgesį. Susideda iš 80% riebiųjų rūgščių (linolo ir oleino), taip pat turi daug tokoferolių (vitamino E), net tris kartus daugiau nei alyvuogių aliejus, ir fitosterolių. Taip pat turi antiseptinių  ir fungicidų savybių. Turtingas vitamino E, kuris suteikia maitinantį ir atstatantį poveikį.

KERATINAS: Nepralaidus vandeniui baltymas, turintis daug sieros, kuri yra viena iš esminių plaukų pluošto komponentų. Keratinas lyginant su kitais baltymais turi didesnį kiekį cistino, nemažai prisidedančio prie sveikų plaukų išvaizdos. Atstato kapiliarų pluoštą, maitina plaukus ir suteikia jiems gerą išvaizdą, nuo šaknų iki plaukų galiukų.

Tai rekonstruktorius pažeistiems plaukams,  uždaro plauko žvynelius ir atstato plauko struktūrą, plaukai tampa švelnus ir blizgus. Palengvina šukavimą, suteikia žvilgesio ir tekstūros. Uždaro skilinėjančius plaukų galiukus ir glotnina plaukus. Sudėtyje yra argano aliejus, keratinas ir saulės filtras.

NAUDOJIMAS

Įmasažuoti produktą, vieną ar du kartus paspaudžiant pompą, nuo plaukų vidurio iki galiukų.

5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: