• −10%
  • Nauja prekė

Salono lygio kokybės skutimosi kremas lėtina bazdos augimą ir padeda išspręsti įpjovimo problemą. 

Skutimosi kremas skirtas tikriems vyrams. Milijonai vyrų visame pasaulyje susiduria su ta pačia problema: trumpai nuskusta, tačiau ypač storo plauko barzda, o naudojamos putos ar kremai nuolat atbukina peiliukus. Būtent dėl to Jums reikia pradėti naudoti The Bluebeards revenge skutimosi kremą!

Tai Jūsų pačių kaltė! Ar Jūs naudojate nebrangų skutimosi kremą rastą parduotuvės lentynoje, o galbūt labai prabangų dizainerio sukurtą vietoje to, kuris sukurtas TIKRIEMS VYRAMS? Galvokite iš naujo! Jums reikia skutimosi kremo, sukurto The Bluebeards revenge bendraminčių.

Ar jis putoja? Šis skutimosi kremas buvo sukurtas remiantis ypač aukštais standartais. Užteks tik riešuto dydžio kremo kiekio sumaišyto su vandeniu, kad galėtumėte nusiskusti bent du kartus. 

Kaip jis kvepia? The Bluebeards revenge išskirtinis kvapas yra paremtas gaiviu ir klasikiniu Anglijos skutimosi salono kvapu. 

Norėdami pasiekti geriausią rezultatą naudokite skutimosi šepetėlį. Tai tikrai verta išlaidų, nes sukursite didesnį putų sluoksnį, sunaudodami mažiau produkto. 

Užtepkite riešuto dydžio kremo kiekį ant odos ir švelniai įtrinkite į odą taip sukurdami putų sluoksnį.

5060297002557
4 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: