Sutikite, nėra malonesnio kvapo už šviežiai keptos duonos. Šiltas, nostalgiją keliantis aromatas dažnam sugrąžina prisiminimus apie močiutės kepamą duoną, o galbūt primena seną kepyklėlę gimtame mieste. Vis dėlto naminės duonos kepimas gali atimti daug laiko ir pasirodyti gana sudėtingas užsiėmimas, reikalaujantis ypatingų įgūdžių. Duonos minkymas, kildinimas, galiausiai kepimas – tam reikia pasiryžti. Laimei, SOGO kompanija skuba į pagalbą ir pristato prietaisą, kuris atliks visus šiuos darbus už jus. Atsipalaiduokite ir užsiimkite mėgstama veikla, laukdami šviežiai keptos duonos.

Dabar galite mėgautis šviežiai kepta ir nepaprastai gardžia namine duona su SOGO PAN-SS-10722 duonkepe. Jums tereiks sudėti ingredientus, pasirinkti programą ir praėjus nustatytam laikui jūsų lauks kepaliukas naminės duonos. Net 12 kepimo programų (tarp jų ir duona be gliuteno) , 3 duonos plūtelės apskrudimo lygiai. Prietaiso galia – 550W. SOGO PAN-SS-10722 duonkepė yra išties išmani - vos baigus kepti, ji persijungia į šildymo režimą, todėl jūsų šviežiai iškepta duona išliks šilta dar 60 minučių. Jei norite šviežiai iškeptos duonos pusryčiams ar vakare po darbo, galite naudotis 13 valandų kepimo pradžios atidėjimo funkcija. Tokiu būdu galėsite mėgautis šviežia traškia duona kada tik panorėsite.

SOGO PAN-SS-10722 duonkepė jūsų virtuvę pavers jaukia asmenine kepyklėle. Sudėkite ingredientus, atlikite reikiamus nustatymus ir paspauskite START. Jūsų namuose pasklis dangiškas kepamos duonos kvapas, priversiantis svajoti apie mėgstamą pusryčių sumuštinį arba paprasčiausią derinį – riekę minkštos duonos su sviestu.

SOGO PAN-SS-10722 duonkepė – puikus pasirinkimas vertinantiems praktiškumą. Šį prietaisą galite naudoti ne tik duonai kepti, jis pravers ir norint pasigaminti džemo (tereiks sudėti uogas ir cukrų į prietaisą ir pasirinkti džemo programą) . Be to, duonkepė pravers ir norint gerai išminkyti tešlą. Atskira minkymo programa gerokai palengvins naminės picos ar gardžių cinamoninių bandelių tešlos ruošimą.

Vengiantys gliuteno puikiai žino, kokia brangi duona be gliuteno, o skonis ne visada toks, kokio norisi. Tad kodėl gi nepabandžius patiems išsikepti duonos namuose? SOGO PAN-SS-10722 duonkepė ledžia pasirinkti duonos be gliuteno programą, todėl puikiai tinka gliuteno netoleruojantiems žmonėms. Be to, kepti duoną namuose – nepalyginamai pigiau, nei pirkti parduotuvėje ar prabangioje kepyklėlėje.

 

39260993
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: