Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį Sogo SEC-SS-3615-P plaukų džiovintuvą. Su juo džiovinsite 800W galia ir rūpinsitės plaukais naudodami įvairiausius temperatūros bei greičio nustatymus. Įvairūs nustatymai padės pasiekti puikių rezultatų džiovinant, šukuojant ir modeliuojant - džiovintuvą paprasta naudoti su 2 temperatūros ir 2 greičio nustatymais.

Šis kompaktiškas džiovintuvas suteikia tiek funkcionalumo, tiek komforto. Sogo SEC-SS-3615-P plaukų džiovintuvas siūlo naujovišką ir patogesnį suprojektuotą dizainą. Unikalaus dizaino džiovintuvas išstumia iš rinkos tradicinius džiovintuvus bei leidžia stilistui lengvai dirbti su džiovintuvu formuojant įvairius stilius.

Verta paminėti, kad džiovintuvas turi oro koncentratorių. Plaukų džiovintuvo koncentratorius sutelkia oro srovę, kad ją galėtumėte nukreipti į reikiamas vietas ir leidžia tiksliai modeliuoti plaukus. Jis puikiai tinka šukuosenai koreguoti ar užbaigti. 

Šis džiovintuvas padarys jūsų plaukus žvilgančius, glotnius ir sveikesnius, kadangi plaukai yra efektyviai džiovinami jų nepažeidžiant.

Mėgaukitės plaukų džiovintuvo Sogo SEC-SS-3655R privalumais - jau dabar.

40364468
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: