Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį Sogo SEC-SS-3635 plaukų džiovintuvą.

Su juo džiovinsite 2200W galia ir rūpinsitės plaukais naudodami įvairiausius temperatūros bei greičio nustatymus. Įvairūs nustatymai padės pasiekti puikių rezultatų džiovinant, šukuojant ir modeliuojant - džiovintuvą paprasta naudoti su 3 temperatūros ir 2 greičio nustatymais bei vėsaus oro gūsio nustatymu. Šis kompaktiškas džiovintuvas suteikia tiek funkcionalumo, tiek komforto.

Sogo SEC-SS-3635 plaukų džiovintuvas siūlo naujovišką ir patogesnį suprojektuotą dizainą. Unikalaus dizaino džiovintuvas išstumia iš rinkos tradicinius džiovintuvus bei leidžia stilistui lengvai dirbti su džiovintuvu formuojant įvairius stilius. Verta paminėti, kad džiovintuvas turi oro koncentratorių bei plaukų difuzerį. Plaukų džiovintuvo koncentratorius sutelkia oro srovę, kad ją galėtumėte nukreipti į reikiamas vietas ir leidžia tiksliai modeliuoti plaukus. Jis puikiai tinka šukuosenai koreguoti ar užbaigti. O plaukų difuzorius pasižymi pastovaus oro paskirstymu visų plaukų džiovinimo proceso metu. Šis džiovintuvas padarys jūsų plaukus žvilgančius, glotnius ir sveikesnius, kadangi plaukai yra efektyviai džiovinami jų nepažeidžiant.

Nuimamas galinis filtras su magnetine spyna – kad prietaisą išvalytumėte dar greičiau ir patogiau

Joninė technologija

Statinė elektra plaukuose atsiranda juos džiovinant ir šukuojant, o plaukų džiovintuvas padidina tokį atsiradimą. Taip plaukai tampa teigiamai įkrauti. O plaukų pajėgumas sugerti plaukų priežiūros produktus priklauso nuo neigiamų įkrovų. Joninė technologija katalizuoja tokių veiksnių veiksmus esančius kosmetinėse plaukų priežiūros priemonėse. Plaukai išliks švelnūs, spindintys, sveiki ir nepajusite jokių statinių elektros iškrovų.

Turmalino-Keramikos (Tourmaline-Ceramic) technologija

Keramika – tai nuolatinis ir vienodas oro paskirstymas. Turmalinas – tai kristalų mišinys, kurių pagrindinė savybė būti natūraliu neigiamų jonų šaltiniu tolygiam antistatiniam veiksmui. Turmalino ir keramikos lydinys padeda prietaisams vienodai paskirstyti orą, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas.

Mėgaukitės profesonalaus plaukų džiovintuvo Sogo SEC-SS-3635 privalumais - jau dabar.

39712068
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: