Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome grilį Sogo Sogo 2000W SAN-SS-7137 ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos asortimento! Mėgaukitės grilio patiekalais, gardžiais karštais sumuštiniais kada tik panorėję! Šį prietaisą galite naudoti ne vienu būdu – kaip uždarą arba atvirą grilį ar kaip sumuštinių keptuvą.

Tai yra idealus pasirinkimas, jeigu norite namuose ruošti įvairiausius grilio patiekalus. Lepinkite save ir artimuosius sultingais didkepsniais, vištienos patiekalais, daržovių iešmeliais... Tai universalus prietaisas, praversiantis kiekvienoje virtuvėje. Galingas 2000 W galios kaitinimo elementas kaskart užtikrins neprilygstamus rezultatus.

Prietaiso dangtis prisitaiko prie maisto storio, tad sumuštiniai ar kiti patiekalai suspaudžiami ir kepami tolygiai. Be to, prietaisą galite naudoti visiškai atvertą ir maistą kepti ant dvigubai didesnio ploto. Prietaiso apačioje yra riebalų surinkimo padėklas, užtikrinantis, kad stalviršis išliks švarus.

Mėgaukitės grilio Sogo 2000W SAN-SS-7137 privalumais - jau dabar.

Privalumai ir savybės

  • Nepriekaištinga SOGO kokybė!

  • Išskirtinis nerūdijančio plieno stiliaus dizainas.

  • Spalva - sidabrinė

  • Galia: 2000W

  • Garantija 24 mėnesiai

Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 

0.376 x 0.385 x 0.166 m, 3.2 kg

Prekės ženklas:

Sogo

Tipas:

Atviri ir uždari griliai

Galia:

2000 W

Svoris:

2.6 kg

Temperatūros reguliavimas:

Taip

Korpusas:

Nerūdijančio plieno

37838648
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: