Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome gruzdintuvę Sogo FRE-SS-10465 ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos asortimento!

Unikali SOGO FRE-SS-10465 karšto oro gruzdintuvėje naudojama technologija leidžia paruošti maistą, naudojant tik orą. Dėl greitos ir tikslios karšto oro cirkuliacijos bei optimalaus temperatūros balanso jūs galėsite kepti, skrudinti, gruzdinti savo mėgstamą maistą. Ši gruzdintuvė kepimui naudoja tik karštą orą, taigi tai yra žymiai saugiau, sveikiau bei padeda išvengti nemalonaus kepto aliejaus kvapų, kas yra dažnas reiškinys naudojant įprastas gruzdintuves. Greitas karšto oro pasiskirstymas gruzdintuvėje užtikrina greitą ir tolygų maisto iškepimą.

Dėl skirtingų temperatūros nustatymų 65-200°C diapazone, Jūs galėsite gaminti pasirinkę tokią temperatūrą, kuri yra reikalinga Jūsų ruošiamam patiekalui. Be to, gruzdintuvė turi iki 60 min. laikmačio funkciją, kas leidžia prietaisui automatiškai išsijungti kai maistas jau yra paruoštas. Naudojant SOGO FRE-SS-10465 karšto oro gruzdintuvę, Jūsų gaminami patiekalai išlaiko savo originalų skonį, kadangi viskas gaminama nenaudojant papildomų riebalų. Tai naujas ir sveikas būdas mėgautis skrudintu maistu be jokio kaltės jausmo!

Karšto oro gruzdintuvės SOGO FRE-SS-10465 talpa yra 10 litrų, o pateiktų priedų dėka joje galite gaminti bulvytes, ant grotelių kepti mėsą arba kepsnį. Grotelių aukštį galite reguliuoti 4 lygiais.

Mėgaukitės gruzdintuvės Sogo FRE-SS-10465 privalumais - jau dabar!

Privalumai ir savybės:

    Visi priedai pagaminti iš lengvai valomo nerūdijančio plieno

    8 automatinės programos, įskaitant kintamus laiko ir temperatūros nustatymus

    Talpa: apie 10 litrų

    5 įdėjimo aukščiai optimaliam kepimo rezultatui pasiekti

    Jutiklinis LED ekranas

    Termostatas su sklandžiu reguliavimu (iki 200°C)

    Laikrodis su pabaigos signalu: laikmatis iki 60 min

    Apsauga nuo perkaitimo

    Platus priedų asortimentas: krepšelis bulvytėms, iešmas vištienai ruošti, kepimo skarda, rankena grilio grotelėms,  ištraukiamos grotelės, sukamų iešmų komplektas vienu metu įvairiems patiekalams gaminti .

39330868
3 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: