Aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas nuo šiol taps daug paprastesnis! Naudodami SOGO BAT-SS-5515-G kokteilinę lengvai suplaksite tirštą vaisių, ledų ir pieno kokteilį ar bet kokį kitą gėrimą. Tyliai veikiantis 350W kokteilinės variklis greitai susmulkins įvairius ingredientus. Suplakite, nuimkite suplaktą kokteilį nuo pagrindinės prietaiso dalies, užsukite ir neškitės su savimi! Ši SOGO kokteilinė puikiai tiks aktyviai sportuojantiems ir besirūpinantiems sveika mityba, kadangi susiplakę kokteilius juos iškart galėsite pasiimti su savimi.

SOGO BAT-SS-5515-G buteliukas pagamintas iš saugesnio plastiko (BPA free) turi tvirtai užsisukantį, sandarų dangtelį, kuris yra apsaugotas nuo lašėjimo bei patogią, laikymui skirtą rankenėlę, kurių dėka savo mėgstamus gėrimus galėsite pasiimti kartu su savimi einant sportuoti. 600 ml talpos buteliukai puikiai tiks laikyti automobiliuose bei dviračiuose esančiuose gėrimų laikikliuose.

Specialus dangtelio dizainas leidžia išgerti kokteilius, nenuimant dangtelio Aštrių, nerūdijančio plieno ašmenų dėka, jūs susiplaksite nuostabius žaliuosius, pieno ar vaisių kokteilius. Ašmenis nuo kokteilinės indo galima lengvai nuimti ir lengvai bei efektyviai išvalyti. Susikurkite gėrimus pagal savo individualų skonį su SOGO BAT-SS-5515-G!

39283838
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: