Lygintuvas SOGO SS-6330-PU - kompaktiškas ir efektyvus - greitas lyginimas nuo pradžios iki pabaigos , iki minimumo supaprastina lyginimą bei užtikrina geriausius rezultatus . Maksimali lygintuvo galia yra 2800 W. Vienkartinis prietaiso garo srautas siekia net 20 - 25 g/min. ir turi integruotą automatinį atjungimą. Prietaisas pasižymi moderniu keraminiu padu, kuris dar labiau palengvina lyginimą ir užtikrina maksimalius lyginimo rezultatus bet kokiam audiniui.

Skirtingos temperatūros parinktys įvairiems audiniams

Rinkitės iš 3 temperatūros parinkčių, kad nepriekaištingai išlygintumėte visų tipų audinius nuo pačių jautriausių (poliesteris, nailonas), iki vidutinių (šilkas, vilna) ir atspariausių karščiui (medvilnė, linas).

Sausas lyginimas

Prietaisas turi garų valdymo mygtuką. Nustatę mygtuko padėtį, galėsite lyginti be garų.

Lyginimas garais

Galėsite lyginti garais, pripylę į 300 ml vandens ir nustatę reikiamą temperatūrą.

Garų srovės valdymas

Prietaisas turi garų srovės valdiklį, leidžiantį reguliuoti garų srovę. Vandens purškimas Vandens purškimo funkcija gali būti naudojama tiek lyginant sausai, tiek garais.

Vertikalus lyginimas

Ši funkcija leidžia išlyginti užuolaidas, ant pakabos kabančius drabužius ir pan.

Patvarus, lengvai slystantis, keraminis lygintuvo padas  .

Mūsų patvarus keraminis lygintuvo padas gerai slysta visais lyginamais drabužiais. Jis nelimpa, yra atsparus įbrėžimams ir lengvai valomas.

Kalkių šalinimo slankiklis, kad garai sklistų ilgai 

Šis lygintuvas veikia su paprastu vandeniu iš čiaupo. „ANTI- CALC“ yra įmontuota valymo funkcija, skirta kalcio arba kalkių nuosėdoms šalinti, kad visada veiktų puikiai.

Lygintuvai gali turėti vandens pėdsakų dėl gamykloje atliekamų bandymų.

39299978
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: