Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį Sogo 160W PIC-SS-5020 smulkintuvą.

Mažas, tačiau itin galingas Sogo 160W PIC-SS-5020 maisto smulkintuvas. Kompaktiškas, puikaus dizaino maisto smulkintuvas taps puikiu pagalbininku kiekvienoje virtuvėje. Su šiuo net 160W galią turinčiu maisto smulkintuvu galėsite smulkinti daržoves, ruošti padažus, smulkinti virtą mėsą, gaminti paštetus, užtepėles bei ruošti tyreles kūdikiams, tinka net ledukams smulkinti. PIC-SS-5020 maisto smulkintuvas turi ypatingai aštrius, aukštos kokybės nerūdijančio plieno ašmenis, kurių dėka galėsite susmulkinti norimus produktus dar lengviau ir greičiau.

Paprastas naudojimas - tiesiog paspauskite viršutinę prietaiso dalį ir Sogo maisto smulkintuvas savo darbą atliks akimirksniu. Šis maisto smulkintuvas turi 250 ml talpos indą, kurio dėka per trumpą laiką galėsite paruošti maistą. Kompaktiško dizaino Sogo PIC-SS-5020 maisto smulkintuvas užims labai nedaug vietos ir papuoš Jūsų virtuvę, kad ir kur jį laikytumėte. Šį mažą prietaisą galite pasidėti bet kur ir visada laikyti po ranka!

Improvizuokite, stebinkite save ir artimuosius sveikais, skaniais patiekalais ir įsitikinkite, kad maitintis sveikai yra skanu ir reikalauja visiškai nedaug pastangų. Mėgaukitės smulkintuvo Sogo PIC-SS-5020 privalumais - jau dabar!


Privalumai ir savybės

Spalva: balta-žalia

Su galingu 160 W varikliu

250 ml plastikinis indas

Su nerūdijančio plieno ašmenimis

Su dideliu dangčio presu varikliui valdyti

Super mažas triukšmas

Su užrakinimo-atrakinimo sistema

Puiki SOGO kokybė!

220-240V/ 50Hz, 160W

43644333
4 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: