Kompanijos „SOGO“ elektrinės konvekcinės krosnelės garsėja išskirtinai aukšta kokybe, patikimumu bei savo funkcionalumu, todėl ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąją Sogo HOR-SS-10540 elektrinę orkaitę!

SOGO HOR-SS-10540 elektrinė orkaitė komplektuojama su grilio iešmu, grotelėmis, grotelių rankena ir kepimo skarda. 6 kepimo funkcijos - atšildymas/ grilis/kepimas/skrudinta duona/pyragų kepimas/konvekcinis kepimas - leis joje atitirpinti, paruošti skrudintą mėsą, kepti pyragus ir ruošti kitus patiekalus, kurie reikalauja aukštos temperatūros. O dėka įdiegtų viršutinių ir apatinių kaitinimo elementų, galima pasirinkti iš keleto kepimo režimų, o oro srauto ir griliaus pasirinktys praplečia šio prietaiso galimybes ruošiant įvarius patiekalus.

Saldūs pyragaičiai, skrudinta mėsa ar visų dievinama pica paruošiama taip pat kokybiškai, kaip kepant standartinių matmenų krosnyse, o nerūdijančio plieno elementai yra paslėpti korpuse, kas padaro juos itin patvariais ir patikimais. Patogios rankenėlės dėka kepimo temperatūrą galite reguliuoti nuo 90 iki 230°C laipsnių.

Tas pats mechanizmas leidžia pasirinkti darbo režimą ir trukmę (0-90min). Integruotas laikmatis nutrauks kepimo procesą po nustatyto laiko, todėl mažai tikėtina, kad jūsų patiekalas sudegs, o bendra elektrinės krosnelės talpa siekia net 35 litrus, o tai leis paruošti itin dideles porcijas. Orkaitė turi įdiegtą vidaus apšvietimą, kuris padės jums stebėti kepamą maistą, neatveriant orkaitės durelių.

Privalumai ir savybės:

  • 4 vnt nerūdijančio plieno kaitinimo elementai 

  • 4 pakopų šildymo pasirinkimas

  • Dvigubo stiklo durys 

  • Pilkos spalvos stiklo plokštė priekyje 

  • Pilnos chromuotos apvalios rankenėlės 

  • U formos nerūdijančio plieno durų rankena 

8425490135070
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: