Kompanijos „SOGO“ elektrinės konvekcinės krosnelės garsėja išskirtinai aukšta kokybe, patikimumu bei savo funkcionalumu, todėl ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąją Sogo HOR-SS-10570 elektrinę orkaitę.

SOGO HOR-SS-10570 elektrinė orkaitė komplektuojama su grilio iešmu, grotelėmis, grotelių rankena ir kepimo skarda. 6 kepimo funkcijos - atšildymas/ grilis/kepimas/skrudinta duona/pyragų kepimas/konvekcinis kepimas - leis joje atitirpinti, paruošti skrudintą mėsą, kepti pyragus ir ruošti kitus patiekalus, kurie reikalauja aukštos temperatūros. O dėka įdiegtų viršutinių ir apatinių kaitinimo elementų, galima pasirinkti iš keleto kepimo režimų, o oro srauto ir griliaus pasirinktys praplečia šio prietaiso galimybes ruošiant įvarius patiekalus.

Saldūs pyragaičiai, skrudinta mėsa ar visų dievinama pica paruošiama taip pat kokybiškai, kaip kepant standartinių matmenų krosnyse, o nerūdijančio plieno elementai yra paslėpti korpuse, kas padaro juos itin patvariais ir patikimais. Patogios rankenėlės dėka kepimo temperatūrą galite reguliuoti nuo 40 iki 240°C laipsnių.

Tas pats mechanizmas leidžia pasirinkti darbo režimą ir trukmę (0-90min). Integruotas laikmatis nutrauks kepimo procesą po nustatyto laiko, todėl mažai tikėtina, kad jūsų patiekalas sudegs, o bendra elektrinės krosnelės talpa siekia net 70 litrų, o tai leis paruošti itin dideles porcijas. Orkaitė turi įdiegtą vidaus apšvietimą, kuris padės jums stebėti kepamą maistą, neatveriant orkaitės durelių.

Svarbu tai, kad orkaitėje yra dvigubo stiklo durys ir nekaistantis korpusas,  o tai apsaugo vartotojus nuo netyčinių nudegimų.   

 

39254083
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: