Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį Sogo BAT-SS-14520 tešlos maišytuvą su indu.

Pasigaminkite mėgstamus patiekalus greitai ir lengvai, naudodami vos vieną virtuvinį prietaisą! Plaktuvas - tešlos maišytuvas su indu Sogo BAT-SS-14520 rinkinyje turi itin naudingus priedus: tešlos kablį bei maišymo plakiklį, kurie pagaminti iš aliuminio, taip pat nerūdijačio plieno kiaušinių plakiklį ir mentelę. Prietaiso mechanizmas - itin saugus, jį lengva išardyti ir valyti. Taip pat jo elegantiškas ir ergonomiškas dizainas, nepriekaištinga SOGO kokybė išskiria jį nuo kitų maišytuvų.

Efektyviai ir lengvai sumaišykite tešlą, kiaušinius, pieną, sviestą, pyragą ar net grietinėlę. Šis rankinis elektrinis maišytuvas su 6 skirtingais greičio nustatymais kartu su galingu 1000W varikliu leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatų nekeliant didelio triukšmo.

Šis rankinis ir automatinis maišytuvas pavers Jūsų virtuvę ne tik stilinga bei modernia - dėl jo išskirtino praktiškumo ir funkcionalumo jis taps nepakeičiama virtuvės priemonė, kadangi jį labai lengva valyti! Dėl jo ergonomiško dizaino, lengvai valdykite greitį, o išmetimo mygtuko dėka plaktuvai ir kabliai lengvai išstumiami. Priedai taip pat tinka valyti indaplovėje.

Mėgaukitės Sogo BAT-SS-14520 tešlos maišytuvo privalumais - jau dabar.

40186338
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: