Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį Sogo BAT-SS-14290 tešlos maišytuvą su dubeniu.

Pasigaminkite mėgstamus patiekalus greitai ir lengvai, naudodami tik vieną virtuvinį prietaisą! Plaktuvas - tešlos maišytuvas su dubeniu 3.0 litro BAT-SS-14505 rinkinyje turi itin naudingi priedus: nerūdijančio plieno kablius tešlai maišyti ir plakiklius kiaušinių, kremų plakimui. Saugus mechanizmas, lengva išardyti ir valyti. Elegantiškas ir ergonomiškas dizainas, itin puiki SOGO kokybė !

Rankinis maišytuvas su galingu 300W varikliu gali pasiekti puikių rezultatų bet kuriuo metu. Sumaišykite tešlą, kiaušinius, pieną, sviestą, pyragą ar net grietinėlę. Sutaupykite brangaus laiko maišydami rankomis. 5 greičio nustatymai + turbo: šis rankinis elektrinis rankinis maišytuvas su 1–6 skirtingais greičio nustatymais ir turbo funkcija leidžia pasiekti kokybiškų rezultatų. Paprasčiausiai pastumkite jungiklį norimam greičiui pasirinkti.

Šis rankinis ir automatinis maišytuvas pavers Jūsų virtuvę elegantiška ir modernia. Maišytuvas taip pat labai praktiškas ir funkcionalus. Jo ergonomiškas dizainas, leidžia valdyti greitį stumiant jungiklį iš kairės į dešinę. Išmetimo mygtukas lengvai išstumia kabliukus plovimui. Priedai taip pat tinka valyti indaplovėje.

Mėgaukitės tešlos maišytuvo Sogo BAT-SS-14290 privalumais - jau dabar.

 

Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 

0.232 x 0.312 x 0.245 m, 2.4 kg

Prekės ženklas:

Sogo

Galia:

300 W

Korpusas:

Plastikas

Tipas:

Su indu

Indas:

Taip

Indo talpa:

3 l

Greičio nustatymai:

5

“Turbo” mygtukas:

Taip

Spalva:

Balta

Komplektacija:

Priedai plakimui ir minkymui

Svoris:

2.2 kg

Kita informacija:

Nelimpantis paviršius

 

39148108
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: