Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį Sogo BAT-SS-14505 tešlos maišytuvą su indu.

Pasigaminkite mėgstamus patiekalus greitai ir lengvai, naudodami vos vieną virtuvinį prietaisą! Plaktuvas - tešlos maišytuvas su indu BAT-SS-14505 rinkinyje turi itin naudingus priedus: nerūdijančio plieno kablius tešlai maišyti ir plakiklius kiaušinių, kremų plakimui. Saugus mechanizmas, lengva išardyti ir valyti. Elegantiškas ir ergonomiškas dizainas, puiki SOGO kokybė!

Efektyviai ir lengvai sumaišykite tešlą, kiaušinius, pieną, sviestą, pyragą ar net grietinėlę. Šis rankinis elektrinis maišytuvas su 1–5 skirtingais greičio nustatymais kartu su galingu 350W varikliu leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatų. Tiesiog stumkite jungiklį, kad pasirinktumėte norimą greitį.

Šis rankinis ir automatinis maišytuvas pavers Jūsų virtuvę ne tik stilinga bei modernia - dėl jo išskirtino praktiškumo ir funkcionalumo jis taps nepakeičiama virtuvės priemonė. Išėmus jį iš besisukančio dubenėlio pagrindo, jis turi specialų mygtuką, kad atlaisvintų strypus. Todėl jį labai lengva valyti! Ergonomiškas dizainas, lengvai valdykite greitį, perjungdami jungiklį iš kairės į dešinę. Išmetimo mygtuko dėka plaktuvai ir kabliai lengvai išstumiami. Priedai taip pat tinka valyti indaplovėje.

Mėgaukitės Sogo BAT-SS-14505 tešlos maišytuvo privalumais - jau dabar.

 

Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 

0.4 x 0.25 x 0.25 m, 2.67 kg

Prekės ženklas:

Sogo

Galia:

350 W

Korpusas:

Nerūdijantis plienas

Tipas:

Su indu

Indas:

Taip

Indo talpa:

3.5 l

Greičio nustatymai:

5

“Turbo” mygtukas:

Nenurodyta

Spalva:

Juoda

Komplektacija:

Minkymo kablys, Plaktuvas, Indas

Svoris:

2.27 kg

Kita informacija:

Nelimpantis paviršius

39122878
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: