Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį Sogo SEC-SS-3670 plaukų džiovintuvą.

Su juo džiovinsite 2000W galia ir rūpinsitės plaukais naudodami įvairiausius temperatūros bei greičio nustatymus. Įvairūs nustatymai padės pasiekti puikių rezultatų džiovinant, šukuojant ir modeliuojant - džiovintuvą paprasta naudoti su 3 temperatūros ir 2 greičio nustatymais bei vėsaus oro gūsio nustatymu.

Šis kompaktiškas džiovintuvas suteikia tiek funkcionalumo, tiek komforto. Sogo SEC-SS- 3670 džiovintuvas siūlo naujovišką ir patogesnį suprojektuotą dizainą. Unikalaus dizaino džiovintuvas išstumia iš rinkos tradicinius džiovintuvus bei leidžia stilistui lengvai dirbti su džiovintuvu formuojant įvairius stilius. Verta paminėti, kad džiovintuvas turi oro koncentratorių bei plaukų difuzerį. Plaukų džiovintuvo koncentratorius sutelkia oro srovę, kad ją galėtumėte nukreipti į reikiamas vietas ir leidžia tiksliai modeliuoti plaukus. Jis puikiai tinka šukuosenai koreguoti ar užbaigti. O plaukų difuzorius pasižymi pastovaus oro paskirstymu visų plaukų džiovinimo proceso metu. Šis džiovintuvas padarys jūsų plaukus žvilgančius, glotnius ir sveikesnius.

Išbandykite džiovintuvą su laisvų rankų įranga! Tikrai įvertinsite šią patogią funkciją: sutaupykite laiko, pastatydami džiovintuvą paviršiaus, arba naudokite prietaiso galą kaip stendą ir džiovinkite plaukus nenaudodami rankų.

 

39753113
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: