Plaukų tiesinimo žnyplės SOGO PPE-SS-3845 - elegantiško dizaino tiesintuvas leidžia sukurti skirtingas šukuosenas. Keraminės plokštelės su turmalinu ir jonizacijos funkcija užtikrina, jog Jūsų plaukai nebus pažeisti.

Turmalinas yra vertingas brangakmenis, kuris įkaitęs natūraliai išskiria neigiamus jonus. Jo kristalai yra įlieti į keramika padengtas metalines plokšteles, kad natūraliai spinduliuotų neigiamus jonus. Karštis vienodai paskirstomas dėl keramikos ir natūralaus neigiamų jonų šaltinio - turmalino . Jis nuo plaukų pašalina visą elektrostatinį krūvį ir padeda priglausti juos prie odos , kad plaukai taptų lygiais ir ypatingai spindėtų . Greitai įkaistantis plaukų tiesintuvas didžiausią temperatūrą pasiekia akimirksniu ir palaiko reikiamą temperatūrą.  .

Specialios PTC sistemos" kaitinimo elementas (bario- titano) padeda pasiekti vienodą temperatūrą .

Ergonomiška rankena (pritaikyta prie plaštakos formos). Tikslus temperatūros valdymas 180–220 ° C diapazone, 360º pasukamas 1,8 metro ilgio padidinto lankstumo laidas .

Plaukų tiesinimo žnyplės SOGO PPE-SS-3845 - aukščiausios kokybės plaukų formavimo prietaisas, temperatūros ir kokybės dėka jis suteiks jūsų plaukams blizgančią tekstūrą per kelias akimirkas.

43631473
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: