Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį rankinĮ drabužių garintuvą Sogo PLA-SS-6305.

Rankinis drabužių garintuvas Sogo PLA-SS-6305 - nešiojamas, galingas, lengvas bei kompaktiškas, skirtas greitam įvairių audinių garinimui ir atstoja įprastą lygintuvą ir lyginimo lentą. Šis efektyvus ir ekologiškas valymo prietaisas karšto garo dėka taip pat dezinfekuoja ir užtikrina sveiką namų aplinką ir lengvai panaikina audinių raukšles. Sogo PLA-SS-6305 garinimo prietaisas Jums siūlo tai, ko tikėtumėtės iš įprasto lygintuvo ir dar daugiau. Jį galite naudoti įvairiausiems audiniams, užuolaidoms, paklodėms garinti ir net dezinfekuoti. Į prietaisą pilkite paprasčiausią vandenį.

Ne problema, jeigu Jūsų namuose mažai vietos. Su šiuo nešiojamu, lengvu bei kompaktišku prietaisu galima lengvai garinti ir sunkiai pasiekiamus audinius, pavyzdžiui, užuolaidas. Sogo PLA-SS-6305 garinimo prietaisas taip pat padeda taupyti, nes atstoja įprastą lygintuvą ir lyginimo lentą. Prietaisas įkaista ir atvėsta labai greitai, negaišdamas Jūsų laiko. Nelaša ir nepalieka žymių ant drabužių. Siauras garų purkštukas užtikrina precizišką drabužių garinimą, 6 garų angų – nuolatinę garų 15–25 (g / min).

Pakeiskite įprastą lyginimą su Sogo PLA-SS-6305 drabužių garinimo prietaisu! Tinka įvairioms medžiagoms, net vilnonėms ar megztoms. Puikiai tinka valyti baldų apmušalus. Tinka odai ir zomšai. Tinka dezinfekuoti drabužius, patalynę, žaislus. Panaikina kvapus, dulkių erkutes, bakterijas. Kompaktiškas ir lengvas. Taupo laiką. Galima pasiimti į keliones. Paprasta naudoti.

Mėgaukitės rankinio drabužių garintuvo Sogo PLA-SS-6305 privalumais- jau dabar.

Lygintuvai gali turėti vandens pėdsakų dėl gamykloje atliekamų bandymų.

Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 

0.7 x 0.5 x 0.4 m, 6 kg

Prekės ženklas:

Sogo

Tipas:

Drabužių garintuvas

Spalva:

Įvairių spalvų

Galia:

1000 W

Reguliuojamas pastovus garas:

15-25 g/min.

Padas:

Nenurodyta

Vandens purkštukas:

Nenurodyta

Savaiminis išsivalymas:

Nenurodyta

Apsauga nuo nuovirų susidarymo:

Taip

Apsauga nuo nutekėjimo:

Taip

Vertikalus garinimas:

Nenurodyta

Automatinis išsijungimas:

Taip

Vandens talpa:

280 ml

Jonizuoti garai:

Nenurodyta

Svoris:

0.9 kg

39130473
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: