Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąją Sogo LIC-SS-5120 citrusinių vaisių sulčiauspaudę.

Sulčiaspaudė Sogo LIC-SS-5120 spaudžia sultis unikaliu sulčių spaudimo metodu, kuomet apsisukama tik 80 kartų per minutę greičiu. Sultys spaudžiamos iš lėto ir atsargiai, todėl jose išlieka daugiau vitaminų bei mineralinių medžiagų, lyginant su įprastomis centrifūginėmis sulčiaspaudėmis, kurios apsisuka 3000-15000 tūkstančių kartų per minutę.

Su šia SOGO sulčiaspaude Jūs išspausite sultis iš uogų, vaisių daržovių, špinatų, želmenų ar net riešutų ir galėsite kasdien mėgautis šviežiai spaustomis sultimis Lėto spaudimo būdu išspaustos sultys išsaugo maistingąsias medžiagas, natūralią spalvą, skonį bei vitaminus. Spaudžiamos sultys mažiau sąveikauja su oru, todėl yra apsaugomos nuo žalingo oksidacijos proceso. Išspaustos sultys ilgiau išliks šviežios ir nepraras naudingųjų medžiagų. Du viename - sulčiaspaudė turi citrusinių vaisių išspaudimo funkciją

Daugiau sveikų sulčių

Ši lėtaeigė SOGO sulčiaspaudė nesmulkina vaisių ir daržovių aštriais peiliais, o spaudžia lėto spaudimo metodu, vos 80 apsisukimų per minutę greičiu. Dėl ypatingai didelio slėgio ir mažo apsisukimų skaičiaus, sultys bus ne tik skanesnės, tačiau ir sveikesnės.

Tylus ir ilgaamžis veikimas

Dėl įmontuoto ilgaamžio indukcinio variklio, lėto sukimosi greičio ir specialios konstrukcijos SOGO sulčiaspaudė veikia tyliai ir be vibracijos, todėl be vargo ryte išsispausite sulčių, neprižadinant šeimos narių.

40186143
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: