Ilgai nelaukite ir įsigykite nepaprastąjį Sogo NUTRI-ACTIV BULLET 1200W BAT-SS-5520 daugiafunkcinį smulkintuvą.

Tai yra ypatingas trintuvas. Ypač galingas 1200W variklis, aštrūs kryžminiai ašmenys iš nerūdijančiojo plieno ir speciali sūkurinė trynimo technologija leidžia lengvai pasigaminti ypač maistingų koktelių ar kitų trintų patiekalų iš jūsų mėgstamų ingredientų ir pasisavinti kuo daugiau naudingųjų medžiagų.

NUTRIBULLET trintuvui ne tik vaisiai ar daržovės, bet ir jų žievelės, riešutai, sėklos ar šaldyti produktai yra lengvai įveikiama užduotis. Šis kompaktiškas, tačiau ypač galingas ir aštrius kryžminius ašmenis turintis prietaisas lengvai iki vientisos masės sutrina net ir kietus maisto produktus.

Šis NUTRIBULLET trintuvas turi talpų (1,0 litro) indą, tad galėsite ruošti didesnius trintų patiekalų kiekius ir maloniai stebinti visą šeimą. Eksperimentuokite, kurkite gardžiausius derinius ir mėgaukitės lengvai pagaminamais, energijos suteikiančiais kokteiliais ar kitokiais trintais patiekalais.

Improvizuokite su NUTRIBULLET, stebinkite save ir artimuosius sveikais, skaniais kokteiliais ir įsitikinkite, kad maitintis sveikai yra skanu ir reikalauja visiškai nedaug pastangų. Tad mėgaukitės smulkintuvo Sogo NUTRI-ACTIV BULLET 1200W BAT-SS-5520 privalumais - jau dabar!

 

Privalumai ir savybės:

  • Galia: 1200W

  • Puiki Sogo kokybė

  • Pulso funkcija gali būti naudojama ledukų smulkinimui

  • 1L ir 0.4L indeliai

  • Garantija: 24 mėn.

Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 

0.19 x 0.25 x 0.4 m, 1.5 kg

Prekės ženklas:

Sogo

Priedų kiekis:

3

Galia:

1200 W

Smulkintuvas/Smulkinimo diskai:

Taip

Indas:

Taip

Plakimo funkcija:

Taip

Spalva:

Nerūdijančio plienoSidabrinė

“Turbo” mygtukas:

Ne

Indo talpa:

0.4 l, 1 l

 

37660273
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: