Išmanus kompaktiškas virtuvės kombainas Sogo BAT-SS-5140 yra skirtas įvairiausiems maisto ruošos darbams – pasižymintis praktišku priedų stalčiumi, kuris padeda taupyti erdvę, ir atliekantis daug funkciju. Į komplektą įeina kapojimo, tarkavimo ir kiti priedai. Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome virtuvinį kombainą Sogo BAT-SS-5140 ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos asortimento!

Integruotas priedų stalčius: leidžia tvarkingai sudėti ir greitai pasiekti visus priedus.

Lengva valyti: nebesirūpinkite dėl švaros po gaminimo – visus priedus galima saugiai plauti indaplovėje.

Saugu naudoti: prie paviršiaus prisisiurbiančios guminės kojelės užtikrina didesnį stabilumą ir saugumą. Daug funkcijų: kapojimo, tarkavimo ir daugybė kitų

Mėgstate ruošti patiekalus su daržovėmis?

Gausus šio virtuvės kombaino priedų rinkinys, įskaitant nerūdijančiojo plieno universalų peilį ir dvipusį diską pjaustymui bei tarkavimui, leis lengvai paruošti tarkuotas daržoves, smulkintus vaisius ar kapotus svogūnus – kad jūsų virtuvės idėjos kuo greičiau virstų realybe. Padeda palaikyti tvarką virtuvėje tad daugiau nebeteks ieškoti vietos, kur patogiai laikyti priedus.

Nuo šiol galite greitai ir lengvai sudėti juos į integruotą priedų stalčių. Tokiu būdu viskas bus tvarkingai sudėta ir patogiai pasiekiama. Visus priedus galima saugiai plauti indaplovėje. Virtuvės tvarkymas po gaminimo dažnai atima daug laiko. Tačiau nuo šiol užtikrinti švarą – daug paprasčiau. Visus priedus galima greitai ir patogiai išplauti indaplovėje, kad galėtumėte pasimėgauti atliekama laisva minute.

Daugiau stabilumo ir saugumo dėl prisisiurbiančių guminių kojelių. Kai kurie virtuvės kombainai veikdami praranda stabilumą ir ima slysti paviršiumi. Nuo šiol galite apie tai pamiršti: prie paviršiaus prisisiurbiančios guminės kojelės užtikrina stabilumą ir leidžia saugiai naudoti prietaisą.

Mėgaukitės virtuvinio kombaino Sogo BAT-SS-5140 privalumais - jau dabar.

40194568
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: